Start arrow Wydarzenia arrow Rok 2008 arrow Piłkarze rozpoczęli rozgrywki

Piłkarze rozpoczęli rozgrywki Drukuj E-mail
Napisał Tomasz Bober
11-08-2008

Sokół Domaradz10 sierpnia 2008 roku o godzinie 16:30 drużyny reprezentujące naszą gminę: Sokół Domaradz i LKS Golcowa rozpoczęły rozgrywki klasy B piłki nożnej. Przed meczem w Domaradzu gratulacje i skromne upominki zawodnikom i działaczom Sokoła złożyli Wójt Gminy, Jan Pilch oraz przedstawiciele LZS.

Mecz w Domaradzu rozpoczął się miłego akcentu. Gratulacje z powodu awansu dla zawodników i działaczy Sokoła złożyli Wójt Gminy Domaradz, Jan Pilch oraz przedstawiciele PZ LZS na czele z Przewodniczącym Bronisławem Przyczynkiem. Do gratulacji dołączyli oni drobne upominki w postaci sprzętu sportowego oraz pamiątkowy puchar.

Po takim rozpoczęciu piłkarzom nie pozostało już nic innego jak wygrać mecz. Pierwsza połowa była dość wyrównana, można nawet powiedzieć że to goście z Grabownicy mieli lekką przewagę. Lecz to zawodnikom Sokoła udało się zdobyć pierwszą bramkę. Po zagraniu ręką na polu karnym pierwszego w klasie B gola z rzutu karnego zdobył kapitan drużyny, Piotr Marczak.

W drugiej połowie piłkarze Sokoła Domaradz atakowali już częściej i po jednym z szybkich ataków zdobyli kolejną bramkę. Wynik 2:0 utrzymał się do końca spotkania i piłkarze Sokoła mogli świętować swój pierwszy sukces w klasie B.

Dzięki zwycięstwu Sokół Domaradz zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy B.

Znacznie gorzej wypadła inauguracja sezonu w Golcowej, gdzie przy stanie 2:3 w meczu z Remixem Niebieszczany gra została przerwana w 86 minucie z powodu bijatyki na boisku.