Start arrow Wydarzenia arrow Rok 2006 arrow DNI DOMARADZA 2006 - część sportowa

DNI DOMARADZA 2006 - część sportowa Drukuj E-mail
Napisał Tomasz Bober
22-07-2006

Dni DomaradzaDni Domaradza są cykliczną imprezą kulturalno-sportową organizowaną dla upamiętnienia kolejnych rocznic powstania naszej miesjcowości. 22 lipca 2006 roku rozpoczęliśmy na stadionie w Domaradzu kolejną ich edycję. Pierwszym punktem tegorocznych obchodów był turniej piłki nożnej zakładów pracy z terenu naszej gminy.

Do rywalizacji w sportowym turnieju przystąpiły w tym roku tylko dwie drużyny: Urzędu Gminy w Domaradzu i firmy Drogbud. Niemniej zapowiadało się ciekawe i zacięte spotkanie.

Już na początku bardzo szybko prowadzenie objęli piłkarze Drogbudu, którzy wykorzystali błąd obrony drużyny UG. Zawodnicy UG szybko jednak wyrównali, a tuż przed przerwą strzelili jeszcze dwie bramki, dające im prowadzenie 3:1.

Po przerwie zawodnicy Drogbudu rzucili się do odrabiania strat, lecz udało im się to tylko częsciowo. Strzelili co prawda jeszcze dwie bramki lecz drużyna Urzędu Gminy strzeliła w tym czasie trzy i spotkanie zakończyło się wynikiem 6:3.

Po zakończeniu spotkania Wójt Gminy Domaradz, Adam Komórek wręczył zwycięskiej drużynie pamiątkowy puchar a wszyscy zawodnicy udali się na skromny poczęstunek przygotowany przez organizatorów.